CS EN
DOPRAVA VZORKŮ
Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka vyšetření Nabídka vyšetření

DOPRAVA VZORKŮ

Nabízíme několik možností dopravy Vašich vzorků k vyšetření a všechny z nich jsou pro Vás zdarma. 

 

1. Svoz vzorků našimi svoznými linkami

Naše svozné linky zajišťují dopravu vzorků k vyšetření ze 165 sběrných míst. 74 míst je obsluhováno pravidelně a z dalších 101 míst lze svoz zajistit po telefonické domluvě. Pro další informace o svozných linkách nebo žádosti o mimořádný svoz vzorků z některého běžně nesváženého místa kontaktujte recepci

Prostřednictvím svozných linek lze zajistit distribuci odběrového materiálu. Podrobné informace o svozných místech a jízdních řádech naleznete na mapě.
Za zajištění optimálních přepravních podmínek pro převoz vzorků prostřednictvím našich svozných linek ručíme od okamžiku jejich převzetí řidičem.

Mapa svozných linek

2. Doručení přes distribuční firmu Samohýl (dříve Biopharm)
Využití této služby je zdarma pro zákazníky firmy Samohýl.
Vzorky jsou vyzvednuty přímo na Vašem pracovišti a do 24 hodin jsou doručeny do naší laboratoře. Přepravovat lze klinické vzorky (krev, výtěry, fixované vzorky tkání). Není možné zasílat kadávery zvířat a čerstvé orgány.
Odvoz vzorků k vyšetření v SVÚ Jihlava objednáte přes zákaznický portál firmy Samohýl.

3. Doprava kurýrní službou TNT
V případě, že potřebujete zajistit odvoz většího množství vzorků z místa, které není pokryto našimi svoznými linkami a firma Samohýl není Vaším dodavatelem medicínských produktů, můžete využít kurýrní služby TNT, která je pro zákazníky SVÚ Jihlava zdarma.

Před prvním odesláním nás prosím kontaktujte mailem na info@svujihlava.cz, pošleme Vám link pro přihlašování do Vašeho podúčtu na stránkách TNT, přes který budete moci objednávat odvoz vzorků opakovaně.
 
Pro vytvoření Vašeho podúčtu v rámci našeho TNT účtu od Vás potřebujeme následující informace:
- váš e-mail, kam pošleme link (ideálně na osobu odbavující zásilky)
- jméno a telefon kontaktní osoby
- adresu místa vyzvednutí zásilky včetně PSČ
- zda preferujete zásilku vyzvedávat do 12 hod. nebo odpoledne mezi 14 – 16 hod.
 
Po obdržení linku budete přesměrováni na stránky TNT, kam se pomocí Vašeho e-mailu a PSČ místa vyzvednutí zásilky přihlásíte, vyplníte informaci o zásilce (množství, druh, rozměry, hmotnost) a odešlete TNT objednávku. Link si uschovejte, objednávat odvoz vzorků lze přes něj půl roku, pak je potřeba platnost prodloužit, což budeme dělat pro stálé zákazníky automaticky.

Přepravovaná zásilka musí být označena nálepkou UN3373, kterou Vám předá kurýr TNT, případně si ji můžete vytisknout zde.
Kurýr od vás převezme zásilku na zadané adrese a ve zvoleném čase. Balík je poté doručen do naší laboratoře do 2. pracovního dne, tedy do 24 hodin od vyzvednutí.

Přepravní podmínky TNT naleznete ZDE.

V případě nejasností kontaktujte: info@svujihlava.cz.

4. Osobní doručení
Vzorky k vyšetření nám můžete zanést také osobně na recepci našich pracovišť v Jihlavě nebo v Českých Budějovicích viz Příjem vzorků. Při osobním doručení vzorků lze využít možnosti osobní konzultace požadovaných vyšetření s odbornými pracovníky příslušných oddělení.