CS EN
Ke stažení Ke stažení Kde nás najdete Kde nás najdete Kontakty Kontakty Nabídka vyšetření Nabídka vyšetření

STÁTNÍ VETERINÁRNÍ ÚSTAV JIHLAVA

Jsme moderní veterinární laboratoř. Tým našich zkušených odborníků Vám zajistí komplexní laboratorní diagnostiku včetně poradenství v oblasti zdraví zvířat, bezpečnosti potravin, krmiv a vody.

NOVINKY

Edémová nemoc kaprů
22.11.2023
Edémová nemoc kaprů
Mykotoxiny v obilovinách
09.11.2023
Mykotoxiny v obilovinách
Kaliciviróza  a herpesviróza koček
17.10.2023
Kaliciviróza  a herpesviróza koček 
Diagnostika environmentálních alergií psů, koček a koní
06.10.2023
Diagnostika environmentálních alergií psů, koček a koní

VĚDA A VÝZKUM

VĚDA A VÝZKUM
V rozsahu své náplně činnosti se SVÚ Jihlava účastní na projektech výzkumu Národní agentury pro zemědělský výzkum (NAZV) financovaných z účelových prostředků Ministerstva zemědělství jako partner dalších výzkumných organizací. V rámci řešení projektů nabízíme chovatelům, zemědělským podnikům a výrobcům potravin a krmiv služby laboratorní diagnostiky.
Jsme členem mezinárodního konsorcia po realizaci projektu EU na vývoj vakcíny proti africkému moru prasat.

KONFERENČNÍ CENTRUM

KONFERENČNÍ CENTRUM
Od roku 2019 je součástí areálu SVÚ Jihlava moderní konferenční centrum. Toto školicí centrum bylo zřízeno za účelem provozování seminářů, konferencí a porad pro Státní veterinární správu a Ministerstvo zemědělství České republiky. Oborově příbuzným partnerským firmám nabízíme možnost pronájmu.
 

REFERENČNÍ LABORATOŘE

REFERENČNÍ LABORATOŘE
Referenční laboratoře (RL) pro danou nákazu nebo oblast zkoušek vyhlašuje podle §48 odst. 1 písm e) a §51a odst. 2 Veterinárního zákona Státní veterinární správa, a jsou Ustanovení Veterinárního zákona o referenčních laboratořích, včetně uvedení jejich pravomocí a povinností, jsou dále rozpracována ve Vyhlášce č. 298/2003 Sb., o národních referenčních laboratořích a referenčních laboratořích.

KDE NÁS NAJDETE

SVÚ JIHLAVA

SVÚ JIHLAVA

pobočka ČESKÉ BUDĚJOVICE

pobočka ČESKÉ BUDĚJOVICE